Bezpieczni w Sieci – wygraj 20 000 złotych

Chcesz wygrać 20 tysięcy złotych? Przez rok użytkować bezpłatnie Neostradę Plus? Odbyć staż w największej firmie telekomunikacyjnej? Takie możliwości stwarza utalentowanym programistom konkurs „Bezpieczni w sieci” na najlepszy program komputerowy zabezpieczający przed nieświadomym korzystaniem z Internetu na pośrednictwem dialerów.

Konkurs ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników Internetu, zwłaszcza w zakresie ochrony przed wysokimi kosztami nieświadomych połączeń za pośrednictwem dialerów.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy być pełnoletnim i do 20 czerwca 2003 roku przesłać na adres Telekomunikacji Polskiej (Departament PR, 00-400 Warszawa, Nowy Świat 6/12), na nośniku CD-ROM opracowany przez siebie program antydialerowy wraz z jego instrukcją obsługi. Na przesyłce należy umieścić nazwę konkursu: „Bezpieczni w sieci”.

Autor najlepszego programu otrzyma 20 000 złotych. Zwycięzcy zostaną przedstawieni 27 czerwca na specjalnej, wspólnej konferencji prasowej, a także w audycji Janusza Weissa „Dzwonię do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie…” na antenie Radia ZET.

Na uczestników konkursu czekają ponadto dwa wyróżnienia: bezpłatna instalacja i roczny abonament szerokopasmowego dostępu do internetu Neostrada Plus oraz miesięczny – z wynagrodzeniem – staż w Pionie Multimediów Telekomunikacji Polskiej.

Informacje na temat konkursu oraz regulamin dostępne są na stronach internetowych Magazynu Komputerowego CHIP, Telekomunikacji Polskiej, Radia ZET oraz portalu Wirtualna Polska. Szczegółowe wyniki konkursu ogłoszone zostaną na antenie Radia ZET oraz na stronach www jego organizatorów. Na tych samych stronach umieszczony zostanie nagrodzony program, który udostępniony zostanie internautom bezpłatnie. Wyniki konkursu opublikuje również na swoich łamach Magazyn Komputerowy CHIP.

Zobacz również:

Konkurs „Bezpieczni w sieci” rozstrzygnięty!