BlackICE Defender 2.5

Narzędzie do ochrony przed atakami z Internetu pojedynczych komputerów i małych sieci.

Program chroni przed atakami hakerów komputery z dostępem do Internetu pracujące osobno oraz pracujące w małych lokalnych sieciach złóżonych z kilku komputerów. Defender chroni też przed atakami z lokalnej sieci.

Do ochrony instalacji sieciowych służy NetworkICE Security Suite, oparty na tym samym engine.

Program posiada funkcje inteligentnego firewalla uaktywnianego przez bardzo szybki, inteligentny i autonomiczny system wykrywania ataków (BlackICE), który analizuje transmisje danych na wielu poziomach, z wartstwą aplikacji włącznie.

W czasie rzeczywistym analizowany jest CAŁY ruch wychodzący i przychodząc z Internetu lub lokalnej sieci skierowany do komputera, na którym jest zainstalowany program.

System BlackICE do identyfikaji ataków wykorzystuje dynamiczną analizę ruchu i zdarzeń w sieci.
Dzięki technologii BlackICE Defender potrafi zatrzymać ataki (np: „fragmented attacks” lub skanning NMAP), z którymi nie radzą sobie inne programy typu Personal Firewall, używające do wykrywania ataków tradycyjnych technik porównywania przechwyconych pakietów z sygnaturami.

Ataki blokowane są w sposób, który nie powoduje przerwania normalnej komunikacji z Internetem lub lokalną siecią.

Program podczas pracy nie powoduje odczuwalnych spadkow wydajości komputera lub transmisji danych

Program jest bardzo łatwy w instalacji i użytkowaniu zapewniając wysoki stopie ochrony zaraz po instalacji bez konieczności mozolnej konfiguracji.

Pobierz program [2.89 MB]