Filtrowanie stron WWW dla mniejszych!

Firma AKBIT wprowadziła do swojej oferty nowy produkt do filtrowania i raportowania stron WWW firmy 8e6 Technologies – R3000 MSA. Urządzenie to stworzone jest z myślą o klientach edukacyjnych oraz małych średnich przedsiębiorstwach. R3000 MSA ma nowy mniejszy rozmiar oraz nową niską cenę, a mimo to posiada doskonałe cechy, które użytkownicy będą mogli docenić podczas pracy.

Nowe urządzenie R3000 MSA jest doskonałą tańszą alternatywą dla sieci poniżej 500 użytkowników. Mimo małego rozmiaru komputera klasy desktop, jego funkcjonalność dorównuje urządzeniom tego typu klasy enterprise. R3000 MSA wykorzystuje tą samą bazę danych z adresami URL oraz posiada to samo oprogramowanie do zarządzania, co jego większy brat R3000 Enterprise.

Cena urządzenia dla Szkół i Urzędów Publicznych już od 5800 PLN netto.

AKBIT jako dystrybutor, specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dostępu do Internetu, ochrony anty-wirusowej, anty-spamowej, jak również produktów pokrewnych, niezbędnych przy wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego. W ofercie AKBIT znajdują się urządzenia oraz oprogramowanie światowych liderów na rynku e-security.