Infosystem ‚2002

Konferencje, kongresy, seminaria, warsztaty branżowe oraz bogata ekspozycja 660 wystawców z kraju i zagranicy. Tak w skrócie prezentuje się najnowsza propozycja Międzynarodowych Targów Poznańskich adresowana do podmiotów gospodarczych, które w swojej działalności posługują się sprzętem komputerowym oraz aplikacjami biurowymi, jak również korzystają z szeroko rozumianych narzędzi marketingowych.

Międzynarodowe Targi Infosystem to największe w Polsce targi telekomunikacji, technologii informatycznych i elektroniki. Infosystem 2001 był miejscem rozstrzygnięcia wielu konkursów i wręczenia cenionych nagród. Osiem najlepszych produktów nagrodzono Złotym Medalem MTP, a relację z targów przygotowało ponad 600 dziennikarzy akredytowanych w Centrum Prasowym.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach od 23 do 26 kwietnia 2002 roku w Poznaniu, obejmując główne zastosowania technologii XXI wieku. Ponadto formuła targów nawiązuje bezpośrednio do rządowego programu naprawy polskiej gospodarki ePolska, którego głównym celem jest budowa społeczeństwa informacyjnego.

Ogólny program targów znajdziecie tutaj, natomiast na koniec chciałbym wspomnieć o dwóch ciekawszych i co najważniejsze bezpłatnych seminariach, odbywających się podczas tegorocznego Infosystem ‚2002:

24 kwiecień 2002 godzina 11:00
„Budowanie bezpiecznej infrastruktury teleinformatycznej w oparciu o produkty Enterasys Networks”
Prowadzący: Jacek Hadryś – menadzer kanału sprzedaży Adax

25 kwiecień 2002 godzina 11:00
„Nowe produkty w ofercie Enterasys Networks: router dostępowy XP1805, przełączniki warstwy trzeciej Matrix E1 i Vertical Horizon L3”
Prowadzący: Przemysław Bednarczyk – Key Account Manager Enterasys Networks.

(podziękowania dla SmArK’a za podesłanie informacji o organizowanych seminariach)