Internet nocą już od 23 groszy za godzinę

Telekomunikacja Polska rozszerza swoja ofertę dostępu do Internetu w której Klienci mogą korzystać z trzech nowych Pakietów Internetowych TP: 5 i 69 godzinnego oraz z Pakietu Nocnego. W tym ostatnim Pakiecie (między godz. 0.00 a 8.00) godzina surfowania po sieci kosztuje tylko 23 grosze.

Pakiety Internetowe Telekomunikacjo Polskiej to komfort stałej liczby godzin autoryzowanego dostępu do sieci w miesiącu za z góry ustaloną, atrakcyjną cenę. Połączenia rozliczane są w czasie rzeczywistym z dokładnością do jednej sekundy. Po wykorzystaniu zakupionego czasu użytkownik rozliczany jest jak za standardowy dostęp modemowy.

Nowe propozycje uzupełnią ofertę Pakietów Internetowych TP składającą się do tej pory z Pakietów: 15, 30 i 45 godzinnego. Od grudnia 2002 użytkownicy tych Pakietów otrzymują promocyjnie dodatkowe godziny w sieci (odpowiednio: 1, 3 i 6 godzin) za niezmienioną cenę.

Zamawiając Pakiet, Klient otrzymuje również wiele dodatkowych usług:
– konto pocztowe o pojemności 10 MB w domenie @xl.wp.pl,
– bezpłatny dostęp do Strefy Rozrywki na portalu Wirtualnej Polski,
– całodobową pomoc techniczną Contact Center pod numerem 0801 321 123,
– Certyfikat Centrum Certyfikacji Signet umożliwiający elektroniczne podpisywanie i szyfrowanie wiadomości poczty elektronicznej,
– aplikację dostępową ułatwiającą korzystanie z Internetu.