Microsoft – Najlepszy Partner w Biznesie

Firma Microsoft została uhonorowana statuetką dla Najlepszego Partnera w Biznesie. Nagroda przyznawana jest firmom z branży IT, które odgrywają istotną rolę w polskiej gospodarce.

Kolegium Redakcyjne Wydawnictwa Ekonomicznego Bachurski MediaCorp docenia i wyróżnia te firmy, które aktywnie uczestniczą we wspieraniu i rozwoju polskiego środowiska biznesowego. Microsoft został uznany za Najlepszego Partnera w dziedzinie oprogramowania dla biznesu. Nagrodę odebrał Tomasz Bochenek, Dyrektor Generalny polskiego oddziału firmy.

„Nagroda jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ większość działań, jakie prowadzimy opiera się na współpracy z partnerami. W biznesie liczy się nie tylko jakość produktów, ale również współpraca na ściśle partnerskich warunkach. Ogromnie się cieszę, że nasze działania zostały docenione. Pragniemy być postrzegani jako partner zarówno dla naszych klientów, sprzedawców jak i polskich twórców oprogramowania. Tylko taka współpraca gwarantuje sukces zarówno nam jak i naszym polskim partnerom” – powiedział Tomasz Bochenek odbierając statuetkę.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Muzeum Narodowym. Statuetki były wręczane przez redakcję Home&Market i przyznawane w trzech kategoriach:
Srebrny Parasol – dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego
Róża bez kolców – dla najlepszego banku
Najlepszy Partner w Biznesie – dla firm z branży IT