MWAV w wersji 7.2.9

Dystrybutor produktów eScan i MailScan na Polskę przedstawia najnowsze wydanie narzędzia MWAV w wersji 7.2.9 firmy MicroWorld. Ta wersja zawiera ulepszony silnik wykrywający spyware. Program w wersji free jest w stanie wykonać pełną i szczegółową analizę systemu , wykryć zainfekowane pliki, otwarte porty, a w dodatku wszystkie informacje przedstawi w postaci czytelnych logów.

Posiada następujące możliwości:

Program dostępny w postaci pojedynczego pliku wykonywalnego, który jest lepszym rozwiązaniem niż skanery on-line.

Wykrywanie plików i folderów należących do programów spyware znajdujących się w systemie.

Wykrywanie wpisów do rejestru stworzonych przez programy typu spyware.

W pełni skanuje Twój komputer i dostarcza pełne raporty na temat
wszystkich znalezionych wirusów.

Wyszukuje w systemie nielegalne dialery i informuje o ich obecności. Powiadamia o wszystkich ukrytych nielegalnych snifferach (programach podsłuchujących) lub innych narzędziach typu spyware, adware i innych znajdujących się w pamięci komputera.

Możesz dodać to narzędzie do listy startowej programów na Twoim komputerze, dzięki czemu będzie skanował komputer podczas każdego startu systemu.

Razem z programem dostaniesz najnowszą bazę wirusów.
Niepotrzebna instalacja. Po prostu pobierz i uruchom MWAV aby przeskanować komputer.

MWAV 7.0 posiada także wielojęzyczny interfejs. Usuwanie powyższych po minimalnej opłacie 10 USD

Baza danych sygnatur jest codziennie uaktualniana aby móc wykrywać najnowsze programy spyware i adware. Dodatkowo, silnik jest cały czas uaktualniany co znacznie przyspiesza i udoskonala detekcje. Oprogramowanie można pobrać ze stony Quantus Technology.

Program MWAV firmy MicroWorld, który skutecznie skanuje i usuwa wirusy, Spyware, Adware, Keyloggery, dialery itp został uznany przez czytelników forum CastleCops za najlepszy program do usuwania wirusów i programów szpiegowskich i dzięki temu otrzymał tytuł „Excellent Anti-Virus and Spyware Toolkit Utility”.

CastleCops jest to forum dyskusyjne dla specjalistów od spraw bezpieczeństwa, które dodatkowo zawiera podfora dotyczące firewalli, opisy programów oraz dział download umożliwiający pobieranie opisywanych programów.

Komentarz Anee jednego z członków forum:
„MWAV jest wspaniałym narzędziem do usuwania wirusów i programów szpiegowskich,gdyż jest jednym z najszybszych programów w swojej klasie. Nie ma potrzeby aby go instalować, gdyż jest w postaci pliku samorozpakowującego zip (EXE), zapewnia skuteczność & zawsze aktualne bazy. Jest o wiele lepszy od skanerów online, ponieważ może być uruchomiony w dowolnej chwili i zawsze pobierze najnowszą bazę sygnatur.”

Kryteria oceny przez Anee:

Ogólne odczucia 5/5
Wsparcie dla klienta 5/5
Jakość/Cena 5/5
Prostota obsługi 5/5
Prostota instalacji 5/5
Strona internetowa 5/5
Niezawodność 5/5
Inny członek, Linda Spice powiedziała, że „MWAV jest przyjaznym dla użytkownika programem i jestem szczęśliwa z jego wydajności”.W swojej ocenie produktu, Linda Spice dała programowi MWAV 5/5 punktów za prostotę obsługi, łatwą instalację i wsparcia dla klienta.