Premiera Windows Vista i Office System 2007

Podczas tegorocznej konferencji Microsoft Technology Summit odbędzie się technologiczna premiera nowego systemu operacyjnego Windows Vista oraz Microsoft Office System 2007.

Microsoft rozpoczął rejestrację dla uczestników drugiej edycji Microsoft Technology Summit, największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji technicznej poświęconej technologiom Microsoft, skierowanej do specjalistów IT, programistów i menedżerów.

Planowanych jest 6 ścieżek tematycznych i ponad 60 sesji, w których udział weźmie każdego dnia ponad 2 500 użytkowników technologii Microsoft. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 października 2006 roku w Warszawie.

„Tegoroczna edycja Microsoft Technology Summit poświęcona będzie systemowi operacyjnemu Windows Vista i platformie do pracy grupowej – Microsoft Office System 2007, których technologiczne premiery planowane są podczas konferencji. Dzięki mnogości sesji podzielonych na ścieżki tematyczne każdy uczestnik konferencji będzie mógł indywidualnie skomponować własny program dobrany według swoich zainteresowań. Na konferencji zaprezentujemy zupełnie nowe produkty i technologie oraz pokażemy zmiany w już istniejących produktach” – mówi Jacek Myrcha, dyrektor operacyjny w polskim oddziale Microsoft.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 października 2006 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Rejestracja uczestników na MTS 2006 jest możliwa od 20 czerwca do 15 września 2006 roku, wyłącznie poprzez stronę www.konferencjamts.pl.

Osoby, które zarejestrują się do 20 lipca, mogą skorzystać ze specjalnej zniżki, płacąc 400 zł za udział w konferencji. W miesiącach lipiec-sierpień opłata za udział w konferencji wynosić będzie 500 zł, natomiast we wrześniu 1 200 zł brutto. Ponadto, wszystkie osoby, które zarejestrują się do 20 lipca, otrzymają kupon o wartości 50 zł na dowolną książkę wydawnictwa Microsoft Press.

W czasie konferencji utworzone zostanie laboratorium z ponad 70 komputerami, do dyspozycji uczestników oddana zostanie także sieć bezprzewodowa oraz salon multimedialny Windows Media Center.

Do udziału w konferencji zaproszonych zostało ponad 50 wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy, a wśród nich między innymi Rafał Łukawiecki i Fred Baumhardt.

W 2005 roku w ramach Microsoft Technology Summit zorganizowano 62 sesje techniczne poświęcone technologiom Microsoft, w których uczestniczyło ponad 2 200 osób.

Aż 3 000 uczestników wzięło udział w konferencji za pośrednictwem Internetu. Sesje prowadzone były przez 50 wybitnych prelegentów z Polski i zagranicy.

Więcej informacji na temat konferencji Microsoft Technology Summit 2006 można uzyskać na stronie www.konferencjamts.pl.
www.msvista.pl
Microsoft Technology Summit 2005