Relacja: Kevin Mitnick w Warszawie

Kevin Mitnick, jeden z najsłynniejszych, a z pewnością najgłośniejszy haker komputerowy na świecie, zgodnie z planem, dzisiejszego dnia uczestniczył w konferencji prasowej, zaś później udał się na spotkania autorskie w EMPiK Megastore JUNIOR oraz księgarni „NIKE”.

Kevina Mitnicka jako superhakera obawiało się tysiące Amerykanów. Był jedną z najintensywniej poszukiwanych osób w historii FBI. Po aresztowaniu groziła mu kara kilkuset lat pozbawienia wolności, mimo, że nigdy nie oskarżono go o czerpanie korzyści finansowych z hakerstwa. Wyrokiem sądu zakazano mu jakiegokolwiek dostępu do komputera.

Po zwolnieniu Kevin Mitnick zypełnie odmienił swoje życie. Stał się najbardziej poszukiwanym ekspertem w Stanach od spraw bezpieczeństwa systemów komputerowych. Mitnick jest przykładem doskonałego socjotechnika, który dzięki sztuce manipulacji jest w stanie zdobyć niemal każdą informację. Udowadnia, że informacje określane mianem ściśle tajne są zazwyczaj ogólnodostępne.

Publikujemy zaginiony rozdział książki Kevina Mitnicka w całości po polsku, który nie był zamieszczony w angielskiej wersji książki oraz historie Kevina Mitnicka. Dla przypomnienia, zaginiony rozdział to opis samego siebie i to, kim naprawdę jest, a raczej kim był w tamtych czasach Kevin Mitnick.

Oprócz konferencji prasowej i spotkań autorskich, Kevin Mitnick był gościem Jerzego Sosnowskiego w radiowym Klubie Trójki. Tak więc, jeżeli ktoś nie miał okazji przesłuchać audycji, może pobrać ją stąd (50 MB)

Kevin Mitnick był również gościem programu „Rozmowy w Toku”. Zapis wideo z Mitnickiem można pobrać stąd (98 MB)
Bestsellery :: Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła :: 29.90 zł
Bestsellery :: Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła (twarda oprawa) :: 39.90 zł
Koszulka ‚Sztuka podstępu’ :: 29.00 zł