SDI taniej o 20%

O 20 procent tanieje Stały Dostęp do Internetu SDI TP. Jego użytkownicy od 1 marca płacić będą abonament w wysokości 109 zł brutto miesięcznie. Osoby, które zamówią tę usługę do 30 kwietnia 2004 roku, zapłacą za instalację jedynie 1,07 zł brutto.

SDI TP zapewnia nieograniczony dostęp do Internetu z prędkością do 115 kb/s oraz stały adres IP. Umożliwia jednoczesne surfowanie po sieci i korzystanie z telefonu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które używają Internetu przede wszystkim do przeglądania stron WWW oraz korzystania z poczty elektronicznej.

Nowa oferta SDI TP to kolejne z cyklu działań Telekomunikacji Polskiej zmierzających do uatrakcyjnienia usług dostępu do Internetu i uczynienia ich bardziej przystępnymi dla Klientów.

Od 1 lutego Klienci Telekomunikacji Polskiej mają do wyboru dwie opcje Neostrady TP: o prędkości transferu danych 512 kb/s (od 149 zł brutto miesięcznie) oraz o prędkości transferu 128 kb/s już od 99 zł brutto miesięcznie. Klient ma możliwość zmiany Neostrady z opcji z 512 kb/s na 128 kb/s i odwrotnie.

Do wyboru są zestawy instalacyjne z różnymi modelami modemów. Kosztują od 99 zł brutto (modem USB) do 399 zł brutto (z modemem Ethernet Switch).