Konferencja: Security Summit

Kwestia bezpieczeństwa systemów komputerowych jest dla nas wszystkich jednym z najważniejszych priorytetów. Jak sprawić abyśmy zarówno my jak i nasi klienci czuli się bezpiecznie używając komputerów do przeprowadzania transakcji w sieci tak, aby nie ponieść szkód, na które narażają nas hakerzy, złośliwe wirusy czy robaki internetowe?

Jedną z najważniejszych premier związanych z bezpieczeństwem będzie z pewnością premiera Microsoft Windows XP Service Pack 2, który zawiera bardzo dużo rozszerzeń i modyfikacji naszego systemu nakierowanych właśnie na podniesienie poziomu zabezpieczeń systemów typu desktop.

Jak zwykle, zanim firma Microsoft pokaże produkt szerokiej publiczności pragnie z tymi nowinkami zapoznać partnerów – którzy w dużej mierze instalują czy konfigurują systemy dostarczane do klientów.

Microsoft serdecznie zaprasza przedstawicieli firmy na specjalne spotkanie dla Partnerów, które zostanie poprowadzone przez specjalistę z europejskiej centrali p. Lutza Seidemann.

Prezentacje będą odbywać się w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem.

Spotkanie to odbędzie się w siedzibie Microsoft Al.Jeorozolimskie 195A w Warszawie dnia 23-go czerwca 2004 roku, zaś udział w konferencji mogą wziąć jedynie partnerzy Microsoft. A szkoda, bo zapewne zainteresowanie tego typu konferencją było by znacznie większe – w końcu każdy chciałby poznać jako pierwszy tajniki nowego Service Packa dla Windows XP.

Więcej informacji na stronie domowej: Konferencja Security Summit – MS Windows XP Service Pack 2.