Nowe rozwiązanie NAS w AKBIT’cie

Solphy DataEdge to linia macierzy dyskowych NAS działających w technologii SATAII. Rozwiązania te przy zachowaniu przystępnej ceny zapewniają zbudowanie przestrzeni dyskowej nawet do 18TB w jednym urządzeniu. Powstały z myślą o małych i średnich firmach.
Solphy DataEdge to macierze dyskowe typu NAS przeznaczone do montażu w szafach 19”. Produkt ten pozwala przechowywać i udostępniać dane w sieciach Gigabit Ethernet poprzez Windows Protocol, NFS, FTP oraz iSCSI.

Przy zachowaniu przystępnej ceny można uzyskać nawet do 18TB przestrzeni dyskowej w jednym urządzeniu. Seria DataEdge obejmuje rozwiązania dla 8, 12, 16 oraz 24 dysków HotSwap w technologii SATAII.

Fizycznie powierzchnia dyskowa może być zestawiana w technologii RAID 0, 1, 5 z opcją HotSpare. Logiczna organizacja wolumenów dyskowych dzięki technologii LVM pozwala na ustawianie dowolnych rozmiarów partycji z całości dostępnej puli, zmianę ich rozmiarów oraz migrację danych pomiędzy dyskami w trakcie pracy urządzenia.

Konfiguracja urządzenia odbywa się poprzez prosty, intuicyjny panel przeglądarki www. Redundantne zasilanie jest dostępne jako opcja. Cena najmniejszego rozwiązania, mieszczącego 8 dysków w obudowie 2U, to 9420 zł netto.
www.akbit.pl
Astaro w ofercie AKbit
Sprzętowy antywirus
Barracuda Spyware Firewall
Filtrowanie stron WWW dla mniejszych!