Bezpieczeństwo i niezawodność – najnowsze technologie i rozwiązania

Od 1 do 4 kwietnia firmy Novell, CSS i 3Com zapraszają na bezpłatne seminarium zatytułowane „Bezpieczeństwo i niezawodność – najnowsze technologie i rozwiązania firm 3Com i Novell”.

Na seminarium zostanie omówione m.in.: rozwiązania Novell Nsure – bezpieczeństwo systemów informatycznych oparte o zaawansowaną weryfikację tożsamości użytkowników. Zaprezentowana zostanie linia produktów Novell Nsure, będąca pakietem technologii umożliwiających sprawne i bezpieczne zarządzanie tożsamością użytkowników w organizacji w oparciu o usługi katalogowe.

Ze względu na złożoność oraz potrzeby istniejących rozwiązań informatycznych przedstawione zostaną następujące zagadnienia: Jak poprzez Novell Nsure uzyskać pełną i szybką produktywność w organizacji z wieloma platformami systemowymi i biznesowymi? Jak poprzez Novell Nsure minimalizować wysiłek administracyjny odnoszący się do zarządzania tożsamością? Jak poprzez Novell Nsure likwidować znane i nieznane luki w bezpieczeństwie systemów?

Seminarium odbędzie się w:
Gdańsku – 1 kwietnia 2003
Poznaniu – 2 kwietnia 2003
Wrocławiu – 3 kwietnia 2003
Warszawie – 4 kwietnia 2003

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium. O zarejestrowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Możliwość rejestarcji i szczegółowe informacje dotyczące omawianych na seminarium zagadnień znajdziecie na stronie tej stronie.