CeBIT 2006

W najbliższy czwartek rozpoczynają się największe targi teleinformatyczne na świecie. Jak co roku CeBIT zgromadzi tysiące firm, które zaprezentują najnowsze technologie i wskażą trendy, którymi będziemy podążać w 2006.

Pobierz video z CeBIT 2005
Jeżeli chcesz wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu nie jest jeszcze za późno!
Zobacz na własne oczy jak się tworzy technologię przyszłości.

Głównym hasłem tegorocznych targów CeBIT będą cyfrowe rozwiązania do domu i biura. Dominować będzie temat nowoczesnych technologii oraz integracji urządzeń, biznesowych zastosowań elektroniki i elektronika użytkowa.

Zaprezentowane zostaną oprogramowanie biznesowe, rozwiązania sieciowe do biura i domu, ale także telefonia internetowa i rozwiązania dla rozrywki np. ściąganie plików muzycznych z Internetu.

Targi CeBIT to dużo więcej niż zwykła prezentacja produktów i usług, to platforma prezentacji innowacji branżowych i współtworzenia nowych trendów.

Program targów

Business Processes – rozwiązania i usługi optymalizujące wspomagane komputerowo procesy biznesowe

Communications – telefonia stacjonarna i komórkowa oraz sieci teleinformatyczne

Digital Equipment & Systems – systemy, oprogramowanie i urządzenia cyfrowe (komputery, pamięci i systemy magazynowania danych, rozwiązania biurowe i elektronika użytkowa)

Banking & Finance – rozwiązania dla sektora bankowo-finansowego; rozwiązania techniczne i platformy systemowe dedykowane dla tego sektora

Public Sector Parc – propozycje dla sektora publicznego (urzędy, samorządy, instytucje i organizacje)

Future Parc – świat nauki i wiedzy oraz najnowsze osiągnięcia naukowe

Planet Reseller – produkty, usługi i nowoczesne rozwiązania prezentowane przez dostawców, poddostawców, dystrybutorów i producentów oraz firmy i stowarzyszenia.

Fakty i liczby

CeBIT 2006 zgromadzi ponad 6 350 wystawców (w ubiegłym roku było ich 6 246) z 70 krajów świata, a w tym z 39 krajów Europy. Najwięcej wystawców przybędzie z Niemiec, Tajwanu, Chin, Korei Południowej, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Rosji, Włoch, Francji, Turcji, Szwecji i Szwajcarii.

W 2005 r. targi odwiedziło w sumie pół miliona gości, a tym ponad 70000 zwiedzających z terenu Unii Europejskiej.
CeBIT 2006 – wyjazd na targi
Pobierz video z CeBIT 2005