Darmowe seminarium programowe Macromedia

Już jutro, 21 października bieżącego roku w Warszawie w sali kinowej Silver Screen, odbędzie się darmowe seminarium poświęcone najnowszym programom firmy Macromedia. Jak zwykle tego typu seminaria będą okazją do poszerzenia wiadomości na temat programów Macromedia i pracy z nimi.

Na prezentację zapraszane są osoby już pracujące z programami firmy Macromedia, mającymi doświadczenie jako graficy i projektanci stron www, twórców projektów i aplikacji internetowych, ale także osoby nieposiadające takiego doświadczenia, a interesujące programami firmy Macromedia i nowoczesnymi technologiami internetowymi.

W czasie seminarium zaprezentowane zostaną programy wchodzące w skład pakietu Macromedia Studio MX 2004, a także bardziej rozbudowane aplikacje bazujące na tych narzędziach oraz oprogramowaniu serwerowym, takim jak ColdFusion MX oraz Macromedia Flash Communication Server MX. Pracując z zestawem Studio MX użytkownik otrzymuje wszystko, co potrzebne, aby wydajniej pracować i szybko budować profesjonalnie działające serwisy www.

Flash MX Professional 2004 umożliwia tworzenie wyrafinowanych, interaktywnych prac przy pomocy ActionScript 2.0, zaprojektowanie internetowych formularzy, zastosowanie wysokiej jakości filmów Flash Video, dodanie komponentów, zintegrowanie ze źródłem danych oraz wbudowanie funkcjonalnej logiki i nawigacji.

Fireworks MX 2004 udostępnia użytkownikom narzędzia do projektowania najwyższej jakości grafiki umożliwiając szybszą pracę zespołową i świetną integrację z innymi produktami Studia MX 2004.

Omówiony zostanie równie szczegółowo Macromedia Flash Communication Sever MX dostarczający strumieniowo treści multimedialne serwisom i aplikacjom internetowym. Jest niezwykle ekscytujące jak szybko można stworzyć rozbudowaną aplikację komunikacyjną łączącą czaty, strumieniowe wideo, bogate w treści wiadomości i dane przesyłane na bieżąco.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na tej stronie. Na koniec przypominam, że udział w seminariach są darmowe, zaś miejsce prezentacji to Silver Screen, sale kinowe 2 i 3 ul. Puławska 17, 02-515 Warszawa