EMEA Sales Academy – idź śladem najlepszych absolwentów

Akademia Microsoft to międzynarodowy program dla absolwentów. Jest to program na bardzo wysokim poziomie, którego celem jest przekazanie uczestnikom umiejętności oraz wiedzę, która pomoże im odnosić sukcesy w dziale Sprzedaży w Microsoft.

EMEA Sales Academy to trwający 12 miesięcy międzynarodowy program, stworzony przez Microsoft z myślą o dalszym rozwoju najlepszych absolwentów wyższych uczelni. Jeśli jesteś jednym z nich, a ponadto nie pracujesz zawodowo dłużej niż 18 miesięcy, dobrze znasz język angielski, cenisz firmę Microsoft oraz jej technologie to stoisz przed dużą szansą.

Celem Akademii Microsoft jest przekazanie uczestnikom umiejętności oraz wiedzę, która pomoże im odnosić sukcesy w dziale Sprzedaży w Microsoft. Program zwiera szkolenia (10 tygodni) oraz praktyczne doświadczenie (26 tygodni). Uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę o technologiach Microsoft, praktykach biznesowych oraz wartościach firmy.

Niezbędne wymagania to m.in: ukończone studia wyższe, maksimum 18 miesięcy stażu zawodowego, wiedza z zakresu współpracy z klientami/partnerami, dobra znajomość angielskiego, zorientowanie na klienta umiejętność strategicznego myślenia, dążenie do celu, Pasja!

Kluczowe elementy programu to przede wszystkim praca w jednym z biur Microsoft w regionie, wraz z możliwością kontaktu z międzynarodowym zespołem Microsoft, uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach dotyczących sprzedaży na szczeblu międzynarodowym, zdobywanie praktycznej wiedzy w swoim biurze lokalnym oraz nadzór prowadzony przez doświadczonego managera Microsoft w trakcie programu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października 2003!

Więcej informacji dotyczących zgłaszania się na EMEA Sales Academy na stronach: Microsoft Jobs.