Gentoo w Krakowie!

Koło Naukowe Informatyków KERNEL serdecznie zaprasza na wykład poświęcony optymalizacji systemu Gentoo Linux. Spotkanie otwiera trzeci już cykl wykładów pt. „Linux – U mnie działa!”.

Jest już po wakacjach (buuu!). Niektórym odgórnie rozkazano zakończyć czas błogiego leniuchowania i wziąć się za robotę. Z tej okazji, przymuszani i ciągle zaspani członkowie Koła Naukowego Informatyków KERNEL – mimo, że woleliby dalej obżerać się pizzą i oglądać pr0n – zapraszają wszystkich pasjonatów systemu GNU/Linux na trzecią edycję LUMD-u, czyli cyklu wykładów pt. „Linux — U mnie działa!”.

Wykład rozpoczynający trzecią serię LUMDu został poświęcony systemowi Gentoo. Spotkanie poprowadzi jeden z developerów Gentoo — Krzysztof Pawlik. Krzysiek skupi się na objaśnieniu procesu optymalizacji systemu. Będzie psuł i naprawiał, dopóki Gentoo nie uruchomi się w 2 sekundy i nie skompiluje KDE w kolejnych pięciu – efekt niegwarantowany albo zwrot pieniędzy :-).

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy w najbliższy czwartek (19 października) o godzinie 19:10 na krakowską AGH. (Budynek D-10, sala A). Standardowo, wstęp wolny. Tym razem bez nagród – czekamy na kasiastego sponsora. Jesteś kasiasty? Zgłoś się. Nie jesteś? Nic nie szkodzi – zgłoś swojego szefa 🙂

Więcej szczegółów, jak zwykle, znajdziecie na stronie cyklu LUMD