III Kongres Bezpieczeństwa sieci

W dniach 20-21 luty odbędzie się III edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci, wstęp jest otwarty i bezpłatny dla osób, które odpowiadają za zabezpieczanie sieci w firmach i instytucjach.

Kongres jest podzielony na 3 części tematyczne w zależności od prezentowanych zagadnień: Firewall & VPN GigCon, Network Security Gigacon oraz Secure Mail GigaCon.

Wykład inauguracyjny poprowadzi Witalij Kamliuk wybitny analityk wirusów w firmie Kaspersky, twórca jednej z opatentowanych przez firmę technologii pozwalającej na poszukiwanie zbieżnych szkodliwych obiektów.

Kongres odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2007 w Hotelu Marriott w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79.

Partnerem Głównym Kongresu jest firma MKS_VIR

Partnerami Kongresu są także Allegro.pl oraz Konfederacja Pracodawców Polskich.

Spam zalewa nasze skrzynki mailowe, komputerowi przestępcy okradają konta w bankach internetowych, hakerzy włamują się na firmowe strony www lub kradną poufne informacje.

W sieci nie jest bezpiecznie bez odpowiedniej ochrony.

Właściwe dobrane zabezpieczenia to rzecz tak potrzebna i oczywista jak parasol w deszczowy dzień. Tak jak powszechne w motoryzacji są pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, ABS i inne technologie; tak w sprzęcie komputerowym standardem staje się wyposażenie w firewall, dobry program antywirusowy i antyspamowy i inne rozwiązania techniczne. Wybór pod tym względem jest niezwykle bogaty i czasem łatwo się pogubić w różnorodności ofert.

Dlatego raz w roku na Kongresie Bezpieczeństwa Sieci wszyscy użytkownicy sieci mają okazję zapoznać się z nowinkami wśród produktów zapewniających bezpieczeństwo komputera. Uczestnicy Kongresu mogą obejrzeć dokładne prezentacje rozwiązań, zebrać materiały na ich temat, posłuchać opinii ekspertów, a nawet zawrzeć korzystną transakcję na zakup takich produktów do swojej firmy.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji online: kongresbezpieczenstwa.org