Kalendarz Google od dziś w języku polskim

Czy masz problem z pogodzeniem wszystkich zajęć, które konkurują o Twój czas? Jeśli odpowiadasz twierdząco, oto rozwiązanie: Kalendarz Google!

Usługa Kalendarz Google od dziś jest dostępna również w polskiej wersji językowej. Kalendarz Google to bezpłatna usługa online, dzięki której wspólne planowanie ważnych zadań jest szybkie i łatwe.

Najważniejsze funkcje i cechy Kalendarza Google to:

Łatwość obsługi. Kliknij w Kalendarz Google, wpisz godzinę i dzień spotkania – gotowe.

Jedno, centralne miejsce na wszystkie informacje kalendarzowe. Możesz widzieć kalendarze rodziny i przyjaciół, ważne święta i swój własny plan zajęć – wszystko na jednej stronie.

Współdzielenie i publikowanie. Decyzja należy do Ciebie – możesz udostępnić swój kalendarz dowolnej osobie. Możesz też dodawać zdarzenia z kalendarza swojego kolegi lub aktualizować wpisy o terminy rozgrywek ulubionego zespołu piłkarskiego.

Zawsze w kontakcie. Dzięki automatycznym przypomnieniom przez email lub wiadomości tekstowe, nigdy nie zapomnisz o żadnej dacie.

Otwarte standardy. Kalendarz Google jest zgodny ze standardami iCal i XML, dzięki czemu możliwe jest współdziałanie z innymi aplikacjami, takimi jak Lotus Notes i Microsoft Outlook.

Zaloguj się pod adresem google.com/calendar używając swojego konta Google i zacznij od razu planowanie.

Serwis Kalendarz Google jest obecnie dostępny w następujących językach: angielski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, japoński, koreański, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, włoski.
google.com/calendar