Linux – nie tylko dla początkujących

Już niedługo, bo 10 września bieżącego roku w Pilskim Uniwersytecie Oświatowym (ul. Kossaka 118, Piła, sala PUBu PIWNICZKA) odbędą się szkolenia pt. „Linux – nie tylko dla początkujących”.

„Zobacz system Linux w akcji i przekonaj się, jak stabilnie i bezpiecznie może pracować Twój serwer lub stacja robocza w Twojej firmie lub w domu! Zapomnisz o wirusach, zupełnie nieuzasadnionym, nieoczekiwanym zawieszaniu się systemu, tragicznych skutkach włamań do sieci…

W Linuxie każde dobrze skonfigurowane oprogramowanie zawsze będzie działać przewidywalnie i stabilnie! Być może trudno jeszcze Ci w to uwierzyć, ale Linux nadaje się do wszystkich zastosowań o jakich możesz sobie pomyśleć! Zapewniam Cię, że Linux jest tak dobrym systemem operacyjnym, że warto zainwestować swój czas i nauczyć się jego obsługi!

Jeśli nie miałeś jeszcze styczności z tym systemem – to szkolenie jest dla Ciebie! Jeśli masz juz pewne doświadczenie, instalowałeś Linuxa, znasz podstawy obsługi – to szkolenie również jest dla Ciebie! Z pewnością pogłębisz swoją wiedzę! Gorąco zapraszam!” – Grzegorz Lewandowski.

Każdy z uczestników otrzyma obszerne materiały szkoleniowe, 2 dystrybucje Linuxa na 4 CD, obiad w dniu szkolenia. Całkowity koszt uczestnictwa, to 122 zł brutto / 1 os.

Więcej informacji na tej stronie.