Naucz się organizować swoją pracę

Kilka dni temu wydawnictwo Helion wydało książkę pt. „Zarządzanie czasem. Strategie dla administratorów systemów” – która pomoże Ci zorganizować swoją pracę i radzić sobie w nieprzewidzianych okolicznościach.

Zarządzanie czasem. Strategie dla administratorów systemów Praca administratora infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwie to ciągła walka z czasem. Użytkownicy bezustannie zgłaszają problemy, uniemożliwiając pracę nad długoterminowymi projektami zleconymi przez kierownictwo, a dodatkowo komputery powodują kłopoty w najmniej stosownych momentach.

Nawet opanowanie do perfekcji technicznych aspektów pracy administratora nie poprawia sytuacji. Jedynym rozwiązaniem jest zdobycie umiejętności sprawnego zarządzania swoim czasem w pracy i ustawienie odpowiedniej hierarchii zadań.

Dzięki książce „Zarządzanie czasem. Strategie dla administratorów systemów” poznasz strategie, które pomogą Ci zorganizować swoją pracę i radzić sobie w nieprzewidzianych okolicznościach.

Jej autor, bazując na swoim ponad 15-letnim doświadczeniu w pracy administratora, przedstawia najskuteczniejsze sposoby rozwiązywania sytuacji kryzysowych, eliminowania „pożeraczy czasu” i zarządzania zadaniami tak, abyś nie zapominał o żadnym z nich i mógł zrealizować je na czas.

Nauczysz się ustalać priorytety, definiować swoje własne „procedury” i walczyć ze stresem.

Zasady zarządzania czasem
Wypracowywanie umiejętności koncentracji
Tworzenie procedur roboczych
Planowanie zajęć
Określanie priorytetów dla zadań
Walka ze stresem
Zarządzanie pocztą elektroniczną
Automatyzacja zadań

Nie ma nic cenniejszego nad Twój własny czas. Dlatego zorganizuj go jak najlepiej.

źródło: e-mail

zobacz również: Zabezpiecz swojego Apache’a