Netia wprowadza usługę BiznesNet24

Netia wprowadza BiznesNet24, usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii ADSL przeznaczoną dla sektora małych przedsiębiorstw. Usługa ta jest uzupełnieniem oferty szerokopasmowego dostępu do Internetu świadczonego przez Netię.

BiznesNet24 jest przeznaczony dla małych firm, zarówno dla użytkowników linii analogowych, jak i linii ISDN. W zależności od potrzeb klienta są możliwe trzy prędkości transmisji: 640/160kb/s, 1M/256 kb/s i 2M/512kb/s.

W ofercie Netii znajduje się router w cenie 1 złotych netto, lecz warunkiem sprzedaży routera w tej cenie jest podpisanie umowy z klientem na 12 miesięcy. Wraz z routerem dostarczony jest program konfiguracyjny na CD. Klienci mogą stworzyć własną małą sieć komputerów podłączonych do Internetu, ponieważ router posiada 4 porty Eth.

BiznesNet24 charakteryzuje się brakiem ograniczeń przesyłanych danych oraz stałym adresem IP.

Usługa BiznesNet24 będzie oferowana w trzech opcjach – „BiznesNet 24 Komfort”, „BiznesNet24 Premium” oraz „BiznesNet24 Super” – zapewniających wybór prędkości transmisji danych, stały adres IP oraz nielimitowaną ilość transmitowanych danych.

Szczegółowe warunki świadczenia usługi w każdej z opcji są dostępne na tej stronie.