Pingwinaria razy cztery!

Już po raz czwarty Polska Grupa Użytkowników Linuksa (PLUG) organizuje Pingwinaria, czyli zlot użytkowników i miłośników Linuxa oraz wolnego i otwartego oprogramowania.

Czwarta edycja Pingwinariów, odbędzie się ponownie w Krynicy (niedaleko Nowego Sącza) w hotelu „Czarny Potok” w dniach 27-30 marca 2003.

Dodatkowo warto wspomnieć, że organizatorzy poszukują osób które w trakcie trwania tej imprezy skłonni są podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie wygłaszając referat lub mają ochotę zorganizować dyskusję, grę lub jakiekolwiek inne wydarzenie, będą mile widziani. Streszczenia proponowanej prezentacji, które powinno zostać napisane po polsku lub angielsku pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie na przykład plan prelekcji), powinno zawierać conajmniej trzy zdania i nie przekraczać 1 kilobajta. Termin nadsyłania streszczeń proponowanych prezentacji mija 13 stycznia 2003, a kierować je prosimy pocztą elektroniczną na adres: referaty@linux.org.pl.

Wzorem poprzednich edycji Pingwinariów zostanie wydana książeczka zawierająca drukowane wersje wygłaszanych referatów. W związku z tym od potencjalnych prelegentów oczekujemy napisania tekstu do zamieszczenia w materiałach konferencyjnych. O tym, jak pisać teksty można dowiedzieć się z osobnego dokumentu. Termin przysyłania tekstów referatów mija 17 lutego 2003.