Prezent w promocji Novell’a

Novell zaoferował w Polsce edukacyjną promocję linuksowych platform sieciowych. W ramach promocji, trwającej od 01.07 31.10 br., klienci kupujący dowolny z trzech systemów sieciowych opartych o SUSE Linux otrzymają wartościowy prezent.

Będzie nim książka wydawnictwa Novell Press pt. „Novell Certified Linux Professional”.
Książka ta jest pierwszym w Polsce podręcznikiem, który umożliwia poznanie podstaw instalowania, uruchamiania i zarządzania najnowszą wersją korporacyjnych systemów opartych na SUSE LINUX. Zgromadzony w niej materiał pozwala również na przygotowanie się do zdania egzaminu i uzyskania uznawanego na całym świecie certyfikatu zawodowego Novell Certified Linux Professional.

Podręcznik o SUSE LINUX będzie dołączany nieodpłatnie do następujących produktów: dwujądrowej (NetWare/SUSE) korporacyjnej platformy sieciowej Novell Open Enterprise Server, zestawu oprogramowania dla małych i średnich firm – Novell Linux Small Business Suite (NLSBS) oraz systemu dla serwerów obsługujących przetwarzanie danych w sieci – SUSE LINUX Enterprise Server (SLES).

Co istotne, wymienione produkty są już dostępne w polskiej wersji językowej. Podręcznik będzie dołączany zarówno przy zakupie nowych licencji na systemy jak i uaktualnień (tzw. upgrade).
Pierwszy w Polsce podręcznik do egzaminów z SUSE LINUX