Prima aprilis w wydaniu TDT.org.pl

Wczoraj informowaliśmy o zablokowaniu znanego polskiego serwisu z linkami torrentów przez MPAA. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce rok temu, kiedy to administratorzy serwisu TDT.org.pl w ramach żartu primaaprilisowego podmienili stronę główną. 1 kwietnia takie działania są jak najbardziej tolerowane jednak całkowite blokowanie serwisu na 8 godzin przed dniem dowcipów oraz pełna dezinformacja świadczą wyłącznie o braku szacunku administratorów TDT.org.pl w stosunku do tysięcy użytkowników sieci Torrent.

Tym bardziej, że MPAA dość skutecznie radzi sobie w walce z sieciami wymiany plików. Od pewnego już czasu blokowany jest największy amerykański serwis z torrentami – SuprNova.org oraz www.lokitorrent.com. Od kilku dni Osiolek.com – serwis z informacjami o sumach kontrolnych plików jest również odcięty od sieci a na głównej stronie pojawiła się informacja, że konto zostało zawieszone i zaleca się kontakt z firmą hostującą – All Managed.com.

Być może MPAA faktycznie zainteresowała się Torrent Dream Team jednak wszystko wskazuje na to, że to admini zafundowali swoim użytkownikom odgrzewany dowcip w kiepskim wydaniu. Miejmy tylko nadzieje, że za rok w dniu prima aprilis strona główna będzie znów podmieniona przez administratorów serwisu a nie pracowników MPAA. A podobno powtarzane kłamstwo w końcu staje się prawdą.
Największy polski serwis z linkami torrentów został zablokowany