Przyznanie tytułu Most Valuable Professional dla Polaków

Microsoft w dniu 29 stycznia 2004 oficjalnie potwierdził przyznanie ośmiu osobom w Polsce tytułu Most Valuable Professional (MVP). Tytuł ten jest przyznawaną co roku nagrodą mającą na celu wyróżnić wyjątkowych specjalistów IT, którzy stanowią trzon internetowych społeczności klientów, partnerów oraz użytkowników rozwiązań i technologii Microsoftu.

Microsoft Most Valuable Professionals to wyjątkowi specjaliści i pasjonaci, szeroko rozpoznawani oraz zauważani przez Microsoft z powodu dużej aktywności, celności spostrzeżeń i wypowiedzi, niekwestionowanej chęci dzielenia się swoim bogatym doświadczeniem technicznym z innymi oraz stałego wspierania społeczności gromadzących się wokół Microsoftu.

Reprezentując bardzo różnorodny zakres osobowości, cechą wspólną MVP jest imponująca wiedza i profesjonalizm z zakresu przynajmniej jednego lub więcej produktów bądź technologii Microsoftu. Łączy ich także pasja do dzielenia się swoją praktyką oraz propagowania rozwiązań uważanych przez nich za wartościowe i mogących wesprzeć działania innych użytkowników.

Wybrani specjaliści otrzymują tytuł MVP dzięki nominacji z rąk samych communities, pracowników działu wsparcia technicznego Microsoftu lub uczestników grup produktowych Microsoftu. Nominacji, które są wynikiem zauważenia ich szczególnego znaczenia w procesie interakcji pomiędzy klientami, partnerami, użytkownikami, pasjonatami, hobbystami i profesjonalistami związanymi na codzień z technologiami Microsoftu.

Obecnie polscy MVP to:

Tomasz Bryja :: infojama.pl

Grzegorz Mazur :: xp.net.pl

Grzegorz Niemirowski :: www.grzegorz.net

Michał Kawecki

Krzysztof Kleszyński :: www.it-faq.pl

Bronisław Kozicki

Piotr Krzyżański

Tomasz Onyszko :: www.w2k.pl
Więcej informacji na stronie: www.mvp.pl