Świąteczna promocja Neostrady – tańszy zestaw instalacyjny wraz z prezentem

Od 15 listopada osoby, które zamówią Neostradę, zapłacą za zestaw instalacyjny tylko 99 zł brutto, a dodatkowo otrzymają jeden z prezentów do wyboru: kamerę internetową lub grę multimedialną.

Kamera internetowa Labtec umożliwia korzystanie z video chatów, telekonferencje oraz wykonywanie cyfrowych zdjęć i własnych filmów, które można wysyłać w cyberprzestrzeń za pośrednictwem programu WPKontakt, dostępnego bezpłatnie na stronach serwisu www.neostrada.pl. Drugi prezent to polska premiera światowego hitu – gra „Call of Duty”. Dla fanów sieciowej rozrywki w Internecie Telekomunikacja Polska przygotowała 2 serwery gier. Dostęp do nich mają wyłącznie użytkownicy Neostrady.

W promocji świątecznej opłata aktywacyjna wynosi 1,07 zł z VAT i mogą w niej uczestniczyć osoby, które podpiszą umowę na 12 miesięcy (miesięczna opłata abonamentowa to 149 zł z VAT) oraz wcześniej nie korzystały z 30-dniowego testu. Oferta ważna jest do końca roku.

Dla osób, które chcą wypróbować Neostradę przed podjęciem decyzji o zakupie, Telekomunikacja Polska przedłuża możliwość 30-dniowego testu usługi za 1,07 zł z VAT. W czasie testu można z usługi zrezygnować, oddając modem, bez ponoszenia żadnych innych opłat.