Szkoła Hakerów – czy będzie ocenzurowana?

Opisywany przez nas kilka miesięcy temu zestaw edukacyjny Szkoła Hakerów doczekał się wznowienia nakładu. Wydawca zestawu jest zaskoczony tempem, w jakim wyprzedany został pierwszy nakład.
Kurs został stworzony z myślą o niewielkiej grupie osób, na poważnie zainteresowanych hackingiem, a okazało się, że takich osób jest w Polsce… bardzo dużo.

Jest to jednocześnie oznaka, że wzrasta w społeczeństwie świadomość zagrożeń, jakie pojawiają się w codziennym korzystaniu z Internetu.

Pojawiły się pogłoski, iż jeden z rozdziałów podręcznika – „Przechwytywanie informacji w sieciach LAN” może zostać usunięty.

Wydawca potwierdza, iż otrzymał w tej sprawie szereg e-maili, w których treść tego rozdziału została uznana za „potencjalnie niebezpieczną”, jednak nie skomentował pogłosek o możliwości usunięcia rozdziału.

W rozdziale tym opisywane są techniki monitorowania ruchu sieciowego, od dawna znane administratorom i specjalistom od bezpieczeństwa. Nie jest też tajemnicą, że niektórzy hakerzy stosują je do infiltracji i „szpiegowania”.

Jak dotąd, Szkoła Hakerów jest jedynym w Polsce opracowaniem przedstawiającym praktyczne techniki hakerskie w sposób przystępny dla szerokiego grona odbiorców.

Zestaw jest kupowany równie chętnie przez osoby początkujące, które zainspirowane „legendami” o hakerach, postanowiły poznać „od środka” metody ich działań i sprawdzić się w tym „fachu”, jak i przez programistów oraz przedstawicieli firm zajmujących się bezpieczeństwem sieciowym.

Zestaw cieszy się tak dużym powodzeniem prawdopodobnie dzięki jego 3-częściowej konstrukcji, w skład wchodzą: podręcznik, filmy szkoleniowe oraz LiveCD z systemem operacyjnym.

Każdy rozdział stanowi jedną ‚lekcję’ hackingu, większość z nich zilustrowana jest odpowiednim, bardzo szczegółowym filmem.

Dzięki temu, czytelnik może z łatwością wypróbować w praktyce (za pomocą dołączonego systemu) wszystkie omawiane techniki i poczuć się jak uczestnik prawdziwego wykładu „na żywo”.

Dokładniejszą recenzję zestawu Szkoła Hakerów przedstawiliśmy już kilka miesięcy temu.

Zachęcamy do zapoznania się z tą pozycją wszystkich zainteresowanych zwłaszcza, iż mimo popularności, jaką cieszy się szkolenie, wydawca postanowił nadal utrzymać stosunkowo niską cenę – za granicą tego typu szkolenia są kilka- lub nawet kilkanaście razy droższe.

Serwis Hacking.pl w porozumieniu ze Szkołą Hakerów proponuje Państwu 10% zniżkę na zakup zestawu. Aby otrzymać zniżkę należy w polu formularza zamówieniowego wpisać kod 871390.

Serwis Szkoła Hakerów zastrzega sobie możliwość zakończenia akcji promocyjnej po wyczerpaniu się nakładu zestawów promocyjnych.

Promocja cenowa zestawu – Szkoła Hakerów
Szkoła Hakerów