Tele2 wprowadza nową taryfę dostępu do Internetu

Od 1 marca 2004 roku firma Tele2 Polska wprowadziła nową, atrakcyjną taryfę na stały dostęp do Internetu dla klientów indywidualnych o nazwie HOME.

Nowa taryfa internetowa HOME w ofercie Air2Net firmy Tele2 Polska zapewnia stały, nielimitowany dostęp do Internetu z prędkością do 256 kb/s bez ograniczenia ilości ściąganych danych. Miesięczny abonament w nowej taryfie wynosi 149 zł z VAT.

Koszt standardowej instalacji pakietu HOME wynosi – w trwającej obecnie promocji – zaledwie 499 zł brutto (standardowo 1207,80 zł brutto). W cenę pakietu wliczono 25 MB na skrzynki e-mail (max. 5) oraz jeden stały adres IP.

„Nową ofertę kierujemy głównie do odbiorców indywidualnych o wyższych niż podstawowe potrzebach. Stąd w ofercie HOME znajduje się m.in. stały adres IP” – powiedział Fredrik de Lerigon, Dyrektor Generalny Tele2 Polska.

Air2Net to usługa bezprzewodowego dostępu do Internetu oparta na łączności radiowej. System pracuje w licencjonowanym paśmie 3,5 GHZ. Air2Net oferuje kilka wariantów korzystania z sieci dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów. Oprócz oferty zbiorowego dostępu do Internetu, Tele2 oferuje trzy taryfy dla dostępu indywidualnego: HOME (dostępna wyłącznie dla klientów indywidualnych), BASIC, MEDIUM i BUSINESS (dostępne zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych). Obecnie usługa Air2Net dostępna jest na terenie Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Poznania oraz Wrocławia.

Więcej informacji o usłudze Air2Net można uzyskać na stronie www.tele2.pl