Wydanie rocznicowe

Halloween mamy już za sobą, a nasze serwisowe strony hacking.pl obchodzą właśnie pierwszą rocznicę powstania. Z tej okazji zapraszamy do specjalnego jubileuszowego wydania.

Wszelkie atrakcje zostały przygotowane specjalnie na tak doniosłą chwilę. Jedną z najważniejszych atrakcji jaką należy wymienić, zresztą jak widać, jest nowy wygląd i szata graficzna stron. Pisząc serwis ponownie od podstaw, komfortowe warunki wyswietlania stron na większości z przeglądarek internetowych tych pod Windowsem, a nawet pod Linuxem, będą mieć teraz wszyscy z Was. Sugestie i komentarze zwiazane co do nowego wygladu stron i jej funkcjonowania, proszę kierować pod mój adres.

Jak wspominałem wczesniej hallowen mamy juz za sobą, obchodzimy pierwszy jubileusz stron, a świat Linux’a ciągle nie spi. W między czasie ukazało się kolejne jądro o numerze 2.2.20. Pełna lista zmian i poprawek dostępna jest pod tym adresem. Oprócz tego mamy także nowy mysql w wersji 3.23.44. Także i Microsoft ma powody do dumy. Bowiem w piątek zakończył się trwający ponad trzy lata proces antytrustowy wytoczony przeciwko firmie Microsoft. Amerykański departament sprawiedliwości poinformował, że sprawa zakończyła się ugodą. A co na to sam Bill Gates ?

„Rozwiązanie jest zadowalające i rozsądne, a co ważniejsze jest zgodne z najlepszym interesem konsumentów i gospodarki…”

Wszystko to (mam nadzieję) pozwoli dobrze uczcić rocznicę jaką obchodzić będą strony hacking.pl.

Chciałbym przy okazji podziękować serdecznie wszystkim stałym czytelnikom, za ich wsparcie i pomoc w tworzeniu tych stron. Przeszliśmy wspólnie szmat drogi i to dzięki Wam te strony są ciekawe. Szczególnie ciepłe słowa należą się także całej ekipie serwisu i tym którzy pomogli mi przy tworzeniu nowego designu strony…

Nie zwlekając dłużej, zapraszam na rocznicowe strony hacking.pl.