ISDN nawet za złotówkę

Rozpoczęła się nowa promocja ISDN, w której TP SA zaoferuje klientom atrakcyjne warunki sprzedaży dostępu ISDN OCTOPUS S i OCTOPUS XL. Nowa promocja jest kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych.

OCTOPUS ISDN to nowoczesna w pełni cyfrowa usługa telekomunikacyjna oferowana przez TP S.A. Skrót ISDN oznacza cyfrową sieć z integracją usług (Integrated Services Digital Network). OCTOPUS to z łac. ośmiornica.

Sieć cyfrowa oznacza doskonałą jakość dźwięku oraz szybką transmisję danych. Integracja usług to możliwość podłączenia do sieci wielu różnych urządzeń końcowych, takich jak cyfrowe telefony, telefaksy, komputery, wideotelefony itp. Wszystko to można zrealizować na jednym łączu ISDN. Co więcej, przy pomocy dodatkowego urządzenia – adaptera terminalowego – do sieci ISDN można podłączyć również zwykły, analogowy telefon lub telefaks.

OCTOPUS ISDN to także dostęp do całej gamy usług dodatkowych, takich jak: identyfikacja numeru abonenta dzwoniącego, przekierowanie rozmów na inny numer (gdy nasz własny jest zajęty lub gdy nie ma nas w domu), a także dostęp do sieci komputerowych i Internetu oraz możliwość jednoczesnej transmisji głosu i danych.

ISDN OCTOPUS S
Wg. aktualnego cennika koszt uzyskania dostępu ISDN OCTOPUS to 600 zł + VAT. W nowej promocji TP S.A. ceny uzyskania dostępu zostały bardzo zróżnicowane i np. klient, który w okresie promocji (do 31 maja) kupi 10 – 19 dostępów ISDN OCTOPUS S z dowolnie wybranym abonamentem zapłaci za każdy z nich 300,00 zł plus VAT.
Natomiast ktoś kto zdecyduje się na 100 i więcej dostępów zapłaci za uzyskanie każdego z nich symboliczną złotówkę plus VAT.

W promocji nie można jednocześnie skorzystać z ulgi wynikającej, z zamiany linii analogowej na dostęp ISDN OCTOPUS S.

ISDN OCTOPUS XL
W tym samym okresie TP S.A. zaoferuje nowe warunki sprzedaży ISDN OCTOPUS XL. W tym przypadku także zróżnicowano cenę uzyskania dostępu. Jeżeli klient kupi łącznie 2 dostępy ISDN OCTOPUS XL zapłaci za uzyskanie każdego z nich 3 000,00 zł plus VAT.
W przypadku gdy zdecyduje się na 10 i więcej dostępów to za uzyskanie każdego z nich, zapłaci tylko złotówkę zł plus VAT. Aktualna cena uzyskania nowego dostępu ISDN OCTOPUS XL to 6 400 zł + VAT.

W promocji nie można skorzystać z ulgi wynikającej, z zamiany linii analogowych oraz traktu 2 Mbit/s na dostęp ISDN OCTOPUS XL.