Academic Day w Poznaniu

Microsoft wraz z Politechniką Poznańską i Poznańskim Centrum
Superkomputerowo-Sieciowym zapraszają serdecznie na pierwszą w Polsce konferencje Academic Day.

Będzie ona poświęcona bezpieczeństwu serwera WWW i zostanie zainaugurowana wystąpieniem Neila Holloway’a, Prezesa Microsoft na
Region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wykłady poprowadzą Wade Hilmo i Chris Adams – światowej klasy specjaliści z zakresu bezpieczeństwa serwerów WWW.

W trakcie konferencji, o godzinie 11:00 nastąpi uroczyste otwarcie Microsoft Innovation Center, które prowadzić będzie Poznańskie Centrum
Superkomputerowo-Sieciowe we współpracy z Politechniką Poznańską.

Termin: Konferencja odbędzie sie w dniu 1 czerwca 2006

Miejsce: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, ul Piotrowo 2

Nasi prelegenci to:

Neil Holloway

Prezes Microsoft na Region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki

Należy do zespołu zarządzającego ogólnoświatową grupą Sales, Marketing and Services Group (SMSG) oraz ogólnoświatowej grupy Consumer Leadership Team (CLT).

Wade Hilmo

Szef zespołu programistów IIS

Wade pracuje w Microsoft od 14 lat a od 9 lat pracuje w zespole produktowym IIS. Aktualnie jest szefem zespołu i jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo oraz wydajność.

Chris Adams

IIS Program Manager

Chris pracuje blisko użytkowników i analizuje uwagi przez nich zgłaszane. Skupia sie głównie na budowie i sprawdzaniu informacji technicznych na temat IIS. Pracuje z wieloma MVP. Posiada głęboką wiedze techniczna z zakresu IIS 4.0, 5.0, 5.1, 6.0, oraz 7.0. Chris posiada certyfikaty MCP, MCSA, MCSE.

UWAGA!!! Dla pierwszych 500 osób, które zarejestrują się i będą uczestniczyć w wydarzeniu organizatorzy przewidzieli atrakcyjne upominki.

Źródło Microsoft.com
Academic Day