CiscoForum 2004

Tegoroczne Cisco Forum, odbędzie się w dniach 25-26 marca w Hotelu Kasprowy w Zakopanem i jest to już szósta edycja konferencji technicznej Cisco Systems Poland przeznaczonej dla specjalistów zajmujących się sieciami teleinformatycznymi i telekomunikacyjnymi oraz kierowników działów IT.

Cisco Forum, to konferencja która w ciągu dotychczasowych pięciu edycji przyciągała znakomite grono specjalistów zajmujących się sieciami teleinformatycznymi. Niezmiennie także była przez nich dobrze oceniana – zarówno za poziom merytoryczny, prezentacje najnowszych rozwiązań, jak również za stworzenie możliwości otwartej dyskusji i nieformalnych spotkań. Można śmiało powiedzieć, że Cisco Forum jest konferencją o ugruntowanej, wysokiej pozycji, spotkaniem w którym warto uczestniczyć.

W tym roku tematami wiodącymi będą zaawansowane technologie czyli telefonia i wideotelefonia IP, bezpieczeństwo sieciowe oraz sieci bezprzewodowe oraz specjalnym gościem sesji plenarnej będzie Michael Ganser, wiceprezes Cisco Systems EMEA. Prezentację na temat nowego podejścia do tworzenia usług telekomunikacyjnych poprowadzi Pan Maciej Terlikowski z firmy Energis, partnera konferencji.

Jak co roku będzie prezentowana najnowsze technologia i rozwiązania Cisco Systems między innymi z zakresu integracji transmisji danych, głosu i obrazu z wykorzystaniem łączności przewodowej oraz bezprzewodowej. Rosnąca popularność sieci bezprzewodowych (WLAN) i coraz większe zainteresowanie tą technologią, powodują, że również ta tematyka znajdzie na konferencji istotne miejsce.

Obok prezentacji technicznych prowadzonych przez inżynierów Cisco Systems, partnerzy konferencji: NextiraOne, SOLIDEX S.A. oraz Ster-Projekt poprowadzą warszaty na temat rozwiązań z zakresu voice, WLAN i security.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa i rejestracji wraz z opisem prezentacji oraz agendą dostępna jest tutaj.