III Forum Internetu Obywatelskiego

Już w najbliższym czasie, bo we wtorek, 22 stycznia 2002 r., w Pałacu Kultury i Nauki, w godzinach 11:00-13:30, w sali Warszawskiej odbędzie się III Forum Internetu Obywatelskiego. Równolegle odbywać będzie się jedna z największych branżowych imprez teleinformatycznych – Targi Komputer EXPO 2002.

Tematem przewodnim III Forum będą praktyczne aspekty wprowadzenia podpisu elektronicznego oraz telepraca. Co najważniejsze, udział w forum ma charakter niekomercyjny, zatem jest bezpłatny.

A czym właściwie jest III Forum? Jest to kontynuacja działań rozpoczętych w 2001 r. Wówczas w Sejmie RP odbyły się dwa spotkania, w których wzięło udział blisko 600 osób. Podczas tych spotkań dyskutowano o roli internetu w relacjach obywatel – władza, urząd oraz o roli rządu w budowie społeczeństwa informacyjnego.

Jeżeli ktoś z Was wybiera się na Forum, jedną z pierwszych czynności powinno być wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa, co umożliwi przygotowanie imiennych magnetycznych kart wejściowych. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym adresem, natomiast istotne informacje znajdziecie tutaj