Industry Solutions Days Wiosna 2004

Za kilka dni rozpocznie się dwunasta edycja konferencji z cyklu „Industry Solutions Days” na której tematem przewodnim będzie – biorąc pod uwagę obecną sytuację Polski – „Polskie przedsiębiorstwa w Unii Europejskiej”.

Każda firma musi się odnaleźć w nowej, unijnej rzeczywistości. Dostosowanie przedsiębiorstwa do nowych warunków rynkowych możemy rozpatrywać zarówno w aspekcie prawnym, jak również w aspekcie podniesienia konkurencyjności firmy.

Podczas konferencji producenci i dostawcy oprogramowania zaprezentują rozwiązania informatyczne przygotowane z myślą o przedsiębiorstwach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych.

Rozwiązania te, bazujące na platformie Microsoft, pomogą przygotować firmę do unijnych realiów oraz sprawią, że będzie ona rozwijać się oraz skutecznie konkurować z innymi przedsiębiorstwami.

Konferencja „Industry Solutions Days” odbędzie się w Sali Balowej hotelu Marriot, Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa zaś udział jest bezpłatny.

Otrzymanie zaproszenia nie gwarantuje udziału w konferencji ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest zgłoszenie udziału i otrzymanie potwierdzenia przyjęcia rejestracji. Rejestracja zostanie zamknięta w chwili wyczerpania limitu miejsc, lecz nie później niż do 11 maja bieżącego roku.

Zainteresowane osoby odsyłam do strony informacyjnej konferencji „Industry Solutions Days” na której dostępna jest m.in. agenda konferencji oraz tzw. kupon zgłoszeniowy.