Konferencja IT.FORUM – SECURE 2001

W dniach 7-8 listopada w warszawskim hotelu Holiday Inn odbędzie się konferencja zorganizowana przez NASK, CERT Polska, PCkurier i Telenet forum. Tematem piątej edycji Secure 2001 będzie „Bezpieczeństwo – Nowe wyzwania”. Jak zwykle równocześnie będą prowadzone dwa bloki tematyczne: menedżerski i techniczny.

IT.FORUM – SECURE 2001 to najstarsza w Polsce konferencja poświęcona tematyce bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. W tym roku prelegenci zajmą się głównie masowymi atakami typu DOS czy automatyczną dystrybucją wirusów i robaków sieciowych.

Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na udział w konferencji. Zazwyczaj jej uczestnikami są pracownicy dużych firm a to z powodu jej wysokiej ceny. Opłata konferencyjna dla jednego uczestnika wynosi 1190 zł (+ 22% VAT). Dla prenumeratorów „PCkuriera”, „Telenet forum” i abonentów sieci NASK cena wynosi 890 zł (+ 22% VAT).

Jest to jednak najlepsze miejsce na zdobywanie nowego doświadczenia i kontaktów. Dlatego jeśli tylko masz możliwość, musisz tam się wybrać 😉

Wiecej informacji:
– prelegenci
– program
– strona główna SECURE 2001