Konferencja IT.FORUM-SECURE 2002

SECURE to najstarsza w Polsce konferencja poświęcona bezpieczeństwu sieci i systemów teleinformatycznych. Co roku w jej trakcie poruszane są najbardziej aktualne sprawy związane z tą tematyką. Konferencja organizowana jest przez NASK i zespół CERT Polska, a od trzech lat współorganizatorami są redakcje „PCKuriera” i „Telenet Forum”. Tegoroczna konferencja jest już szóstą edycją SECURE.

Prawie rok temu, pisaliśmy o pierwszej edycji konferencji IT.FORUM – SECURE 2001. W niecałe dwa miesiące później, odbyła się kolejna konferencja która była kontynuacją i rozwinięciem panelu dyskusyjnego, IT.FORUM – SECURE 2001.

W tym roku tematyka konferencji która odbędzie się w Warszawie w dniach od 6 do 7 listopada 2002 roku, obejmować będzie zagadnienia związane z IDS, systemami biometrycznymi, ochroną elektromagnetyczną, wirusami i atakami komputerowymi, detekcją intruzów, analizą danych związanych z bezpieczeństwem systemów, metodą wykrywania i śledzenia intruzów oraz przedstawione zostaną prawne aspekty bezpieczeństwa teleinformatycznego. Warto dodać, że tegoroczna konferencja skierowana jest do menedżerów i specjalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo systemów informatycznych, sieci i baz danych.

Po więcej informacji na ten temat odsyłam do strony domowej konferencji, zaś osoby które już są zainteresowane udziałem w ów konferencji zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.