„Mała sieć – wielkie rozwiązanie”

Polski oddział firmy Microsoft poinformował o rozpoczęciu konkursu na najciekawszą aplikację użytkową, zbudowaną w oparciu o system sieciowy Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium.

Tematem przewodnim konkursu pod nazwą „Mała sieć- wielkie rozwiązanie” jest przedstawienie sposobów podniesienia efektywności działania małej firmy poprzez zastosowanie serwera sieci komputerowej oraz wykorzystanie zainstalowanych na nim aplikacji użytkowych.

Konkurs jest częścią akcji edukacyjno-szkoleniowej prowadzonej wspólnie przez firmy Microsoft i Intel, mającej na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w procesie dostosowywania się do wymagań rynków unijnych.

W jury zasiądą przedstawiciele firm Microsoft i Intel oraz redakcji PC World Komputer. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca jest wyjazd i pobyt członków Drużyny oraz jej Promotora w Amsterdamie oraz bezpłatny udział w konferencji Microsoft TechEd 2004. Laureaci drugiego miejsca otrzymają komputery Optimus OpiiPad 300. Zdobywcy trzeciego miejsca wezmą udział w wybranym przez siebie autoryzowanym szkoleniu Microsoft, które organizowane jest w Polsce przez ośrodki szkoleniowe Microsoft CTEC.

Regulamin oraz informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: www.microsoft.com/poland/windowsserver2003/sbs