McAfee VirusScan 4.5.1 po Polsku

Już w maju, dostępne będzie w polskiej wersji językowej oprogramowanie antywirusowe McAfee VirusScan 4.5.1. „McAfee VirusScan radzi sobie najskuteczniej z dzisiejszymi zagrożeniami wirusowymi” – powiedział Ryan McGee, Kierownik Marketingu grupy produktów McAfee. „Poprzez wprowadzenie polskojęzycznej wersji tego produktu chcemy zademonstrować nasze dalsze zaangażowanie na polskim rynku.”

McAfee VirusScan 4.5.1. jest najnowszą wersją wielokrotnie nagradzanego oprogramowania antywirusowego firmy Network Associates, które chroni stacje robocze firm przed infekcjami wirusowymi. Skaner AV, będący integralnym elementem VirusScana, chroni przed wirusami powstałymi w Internecie, plikami ściąganymi z sieci oraz skryptami o formacie ActiveX i Java. Dodatkowo VirusScan jest jedynym produktem na rynku, który umożliwia szybkie i sprawne aktualizowanie oprogramowania oraz wymuszanie polityki bezpieczeństwa wszystkich stacji roboczych w firmie.

VirusScan pokrywa szeroki zakres platform, dopasowując się z łatwością do każdego otoczenia sieciowego, oferując szereg funkcji aktywnego zarządzania polityką bezpieczeństwa sieciowego. VirusScan to wszechstronny skaner i narzędzie wykrywające wirusy już znane, jak również te nowe – zanim zainfekują grupy użytkowników.

„Rynek wschodnio – europejski jest dla nas bardzo istotny i dlatego w centrum naszych zainteresowań leżą starania, aby nasze produkty były przyjazne ich użytkownikom tak bardzo, jak jest to tylko możliwe” – powiedział Wirk Roemmelt, Dyrektor Regionalny na Europę Wschodnią. „Poprzez dostarczenie naszym klientom oprogramowania, które może być przez nich użytkowane w ich rodzimym języku, nie tylko wyróżniamy się wśród naszych konkurentów, ale przede wszystkim zwiększamy funkcjonalność naszych produktów.”

Oprogramowanie w języku polskim jest kolejnym krokiem w ogólno światowej strategii rozwoju oprogramowania McAfee. Firma Network Associates i jej dział McAfee może pochwalić się rozwiązaniami dostępnymi w następujących wersjach językowych: angielskim, portugalskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, holenderskim, szwedzkim, koreańskim, japońskim i chińskim.