Microsoft Office XP na prywatne potrzeby

Dzis jeszcze raz wspominamy o firmie Microsoft, która jak wiadomo, jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania, usług i technologii internetowych dla użytkowników indywidualnych i przedsiębiorstw.
Firma Microsoft, oferując swój szeroki asortyment produktów i usług stworzonych w celu zwiększenia możliwości ludzi za pomocą doskonałego oprogramowania, już od 4 stycznia br. wprowadziła kolejną specjalną ofertę dotyczącą pakietu Microsoft Office XP Standard, która skierowana jest do nauczycieli, studentów i uczniów naszych polskich szkół.

Osoby te, od początku bierzącego miesiąca, mogą zakupić specjalną wersję pakietu biurowego Office XP – Microsoft Office XP Standard, Edycja dla nauczycieli, studentów i uczniów, w specjalnej cenie – za około 499 PLN brutto, co stanowi ok. 20% normalnej ceny rynkowej tego produktu.

„Polska jest jedynym krajem w regionie Europy Wschodniej, gdzie została wprowadzona lokalna wersja pakietu Microsoft Office XP Standard dla nauczycieli, studentów i uczniów” – powiedział Jacek Maslinski, odpowiedzialny za aplikacje biurowe w polskim oddziale Microsoft. „Jest to tym ważniejsze, że produkt ten dostępny jest jedynie w 16 wersjach językowych i jedynie w wybranych krajach. Uważamy, że w Polsce niezwykle ważne jest umożliwienie dostępu młodym ludziom do najnowszych rozwiązań, aby w przyszłości mogli bez problemu korzystać z komputerów w pracy.” – dodał Jacek Maśliński