Neostrada TP już od 99 zł z VAT miesięcznie

Od 1 lutego Klienci Telekomunikacji Polskiej mają do wyboru dwie opcje Neostrady TP. Nowa propozycja to usługa o prędkości transferu danych 128 kb/s za 99 zł brutto miesięcznie.

„Neostrada TP w opcji 128 rozszerza naszą ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu, czyniąc ją bardziej przystępną dla Klientów” – mówi Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP.

Klienci mają do wyboru zestawy instalacyjne z różnymi modelami modemów. Kosztują one od 99 zł brutto (modem USB) do 399 zł brutto (z modemem Ethernet Switch). Opłata aktywacyjna wynosi 200 zł. Abonament w nowej opcji 128 to 99 zł brutto przy umowie na 12 miesięcy lub 149 zł brutto przy umowie na czas nieokreślony.

Użytkownik Neostrady TP w opcji 128 kb/s może dokonać transferu do 5 GB danych miesięcznie. Po przekroczeniu limitu prędkość transferu jest mniejsza. Według naszych analiz ruchu, ponad dwie trzecie dotychczasowych Klientów Neostrady TP, nie przekracza 5 GB przesyłanych danych. Dodatkową usługą jest konto poczty elektronicznej w domenie neostrada.pl.

Klient ma możliwość zmiany Neostrady TP z opcji z 512 kb/s na 128 kb/s i odwrotnie.