Neostrada tp – teraz nawet trzy miesiące za trzy złote

Od 1 listopada bieżącego roku Telekomunikacja Polska proponuje nowym klientom możliwość korzystania z neostrady tp nawet przez trzy miesiące za 3 zł + VAT. Świąteczna promocja będzie trwać do końca tego roku.

W zależności od opcji neostrady tp, którą zamówi klient zależy czas korzystania z usługi za 1 zł + VAT miesięcznie. Dla opcji 128 kb/s jest to miesiąc, 512 kb/s – dwa miesiące, a 1024 kb/s – trzy miesiące. Okres promocyjny rozpoczyna się z dniem rejestracji usługi. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę na czas określony 12 miesięcy.

Dla dotychczasowych klientów neostrady tp, również od 1 listopada bieżącego roku, rozpoczyna się inna promocja – „Więcej za mniej”. Skorzystają z niej wszyscy, którzy w okresie promocyjnym zmienią dotychczasową opcję neostrady na wyższą.

Jeśli np. klient korzystający do tej pory z neostrady tp 128 wybierze opcję 512, przez pierwsze trzydzieści dni będzie płacił jak za opcję 128 – czyli 59 zł. Podobnie będzie w przypadku zmiany usługi z opcji 512 na 1024 (tu pierwsze trzydzieści dni będzie kosztowało 99 zł – czyli tyle ile kosztuje wersja 512). Z promocji będą mogli skorzystać klienci, podpisujący aneksy do umów na czas określony tj. 12 miesięcy. Promocja zakończy się 31 grudnia 2004 roku.

Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronach internetowych www.neostrada.pl i www.tp.pl.