NET.CON 2004 – V edycja

Już niedługo, bo 24 maja bieżącego roku rozpocznie się piąta edycja konferencji NET.CON 2004, na której tematem przewodnim będzie najnowocześniejsze rozwiązania i technologie sieciowe oraz ich obecności na polskim rynku teleinformatycznym.

Celem konferencji będzie określenie przekroju zastosowań nowych technologii, produktów i usług oraz upowszechnienie związanej z nimi wiedzy technicznej.

NET.CON 2004 to przegląd dostępnych środowisk i narzędzi niezbędnych do efektywnego budowania nowoczesnych sieci informatycznych. Dla występujących firm to miejsce kontaktu z potencjalnym klientem, okazja demonstracji zalet i możliwości promowanych rozwiązań. Dla uczestników konferencji to możliwość porównania i oceny oferowanych produktów, sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami.

Ponadto tematyka sesji wykładowych obejmuje infrastrukturę sieciową, niezawodność i bezpieczeństwo sieci, wydajne rozwiązania dla Internetu oraz usługi transmisji danych i integracja teleinformatycznych.

Udział w konferencji jest darmowy, zaś warunkiem uczestnictwa jest dokonanie uprzedniej rejestracji. Uczestnikom konferencji zapewniony jest komplet materiałów konferencyjnych, przerwy kawowe, możliwość uczestniczenia w wybranych sesjach wykładowych.

Konferencja potrwa dwa dni 24-25 maja 2004, Novotel Centrum, Warszawa (ul. Nowogrodzka 24/26).

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie konferencji.