Polityka bezpieczeństwa oraz podstawa bezpiecznego e-biznesu

Już za tydzień 26 listopada bieżącego roku, firma Software organizuje warsztaty pt.: „Opracowanie polityki bezpieczeństwa informacji w oparciu o normę PN ISO/IEC 17799”, natomiast w pierwszy dzień grudnia odbędzie się konferencja pt.: „PKI / SmartCards – Podstawa bezpiecznego e-biznesu”, na którą wstęp jest darmowy.

Celem warsztatów „Opracowanie polityki bezpieczeństwa informacji w oparciu o normę PN ISO/IEC 17799”, jak sam tytuł wskazuje, jest przybliżenie potrzeby ochrony informacji oraz zapoznanie się z metodyką opracowania polityki bezpieczeństwa informacji w oparciu o normę PN ISO/IEC 17799. Podczas seminarium poruszone zostaną kluczowe zagadnienia pozwalające na opracowanie kompleksowej i spójnej strategii tworzenia polityki bezpieczeństwa informacji w firmie.

Szczegółowe informacje o warsztatach i agendzie dostępne są tutaj.

Konferencja „PKI / SmartCards – Podstawa bezpiecznego e-biznesu” która odbędzie się 1 grudnia bieżącego roku, prowadzona będzie w dwóch równoległych sesjach, w których uczestnicy będą mogli wysłuchać kilkunastu wykładów dotyczących PKI oraz SmartCards.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednakże warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji dostępne są tutaj.