Poznaj Linuksa!

Z nieukrywaną dumą Szczecińska Grupa Użytkowników Linuksa i Uniksa ma zaszczyt zaprosić na imprezę pt. „Poznaj Linuksa”, która odbędzie się dnia 28 lutego 2004 roku. Impreza ta przeznaczona dla osób zupełnie niezorientowanych z systemem operacyjnym Linuks, ale także i dla osób, które pragną spotkać się, porozmawiać, przeżyć z nami parę chwil…

W trakcie imprezy planowane są prezentacje/wykłady, które odsłaniać będą kolejne tajniki posługiwania się tytułowym systemem operacyjnym. Wszelkie oprogramowanie, które będzie tłumaczone oraz przedstawiane zostanie wpierwej zainstalowane na JEDNEJ i TEJ SAMEJ maszynie. Chcemy pokazać jak zainstalować, skonfigurować i wykorzystać wszystko to – czego może używać przeciętny użytkownik komputera.

Ponad to w trakcie imprezy będą dostępne komputery, które będą ukazywały różnorodność oraz efektowność Linuksa. Na imprezie znajdzie się także liczna grupa członków SzLUUG – by pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z tym systemem operacyjnym. Zaznaczyć mocno trzeba, iż impreza ta jest przeznaczona dla tzw. totalnych laików. Jeżeli chcesz wykorzystywać legalne oprogramowanie, a nie stać Cię na konkurencyjny system operacyjny – 28 lutego zostanie pokazane, w jaki sposób wykorzystać darmowe i otwarte oprogramowanie.

Więcej informacji, dostępnych jest pod adresem: szluug.org/poznaj.