Projekt Bezpieczny Komputer

Firmy Microsoft, Intel, Symantec, G DATA oraz RSA Security zapraszają do udziału w największej w Polsce konferencji organizowanej w ramach inicjatywy: Projekt Bezpieczny Komputer. W dobie rozwoju Internetu, podczas gdy z dnia na dzień pojawiają się nowe zagrożenia, zapewnienie bezpieczeństwa systemów komputerowych stanowi kluczową sprawę zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Jak sprawić, abyśmy czuli się bezpiecznie używając komputerów? Jak bezpiecznie korzystać z zasobów Internetu i skutecznie odpierać ataki ze strony hackerów? Jak ochronić się przed wszechobecnymi złośliwymi wirusami i robakami internetowymi?

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź podczas konferencji w całości poświęconej tematyce bezpieczeństwa komputerów.

W dniach od 22 września do 07 października 2004 konferencja odbędzie się w 10 miastach Polski: Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Gdańsk, Poznań i Warszawę.

Szczegółowa agenda oraz harmonogram i miejsca seminarium dostępne są tutaj. Udział w konferencji jest bezpłatny. Z powodu ograniczonej liczby miejsc należy wysłać zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja zostanie zamknięta w chwili wyczerpania limitu miejsc, lecz nie później niż 7 dni przed wybraną imprezą z dołączonej listy.