Promocja dostępu do Internetu Frame Relay TP

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu dla firm w technologii Frame Relay o prędkościach do 1 lub 2 Mbit/s. Usługa jest objęta certyfikatem jakości TP SLA, który gwarantuje zachowanie ustalonych parametrów transmisji. Oferta będzie aktualna do 31 marca 2005 roku.

Dzięki promocji dostęp do Internetu Frame Relay TP jest teraz w zasięgu możliwości finansowych nie tylko dużych korporacji, ale także średnich firm. Inwestycja szybko się zwraca, gdyż ułatwia zarządzanie firmą i pozwala zmniejszyć koszty działalności.

Dostęp do Internetu Frame Relay TP pozwala na stały kontakt z partnerami biznesowymi, umożliwia bardzo szybką i bezpieczną wymianę informacji oraz transmisję audio i wideo. Do Internetu można podłączyć dowolną liczbę komputerów, zarówno w centrali firmy jak i w innych jej lokalizacjach. Rozwiązanie umożliwia stworzenie platformy do prowadzenie e- biznesu, marketingu elektronicznego, platformy e-learningowej, czy kawiarenki internetowej.

Rozszerzeniem możliwości dostępu do Internetu Frame Relay TP jest wykupienie usługi zarządzania urządzeniami CPE, które przynosi firmom dodatkowe oszczędności w inwestycjach. TP udostępnia gotowe skonfigurowane routery Cisco, zarządza nimi oraz odpowiada za serwis. Oferujemy również pomoc w wyborze optymalnego zestawienia łączy, maksymalnie odpowiadającego potrzebom firmy.

Szczegółowe informacje na temat promocyjnej oferty dostępu do Internetu Frame Relay TP wraz z cenami znajdują się na tej stronie.