Razem taniej – nowa oferta

O 20% tańsze rozmowy w sieci Telekomunikacji Polskiej, bezpłatna Poczta Głosowa SMS i promocyjne stawki w sieci IDEA na połączenia z wybranym numerem TP – to pierwsza w tym roku, wspólna oferta produktów i usług Telekomunikacji Polskiej i PTK Centertel. Nowy pakiet Razem taniej! jest dostępny w sprzedaży od 6 maja do 31 lipca br. Oferta skierowana jest do Klientów Telekomunikacji Polskiej, którzy za 1 zł kupią nowy telefon komórkowy w sieci IDEA i wybiorą taryfę Optima.

Promocja obejmuje 20% zniżkę na połączenia z własnego numeru w sieci TP z nowo aktywowanym numerem w sieci Idea, aktywację Poczty Głosowej SMS, niższą opłatę za minutę połączenia z nowego telefonu komórkowego z numerem klienta w sieci TP (25 gr) oraz markowy aparat komórkowy za 1 zł w taryfie Idea Optima. Ponadto w pakiecie znajduje się bezpłatna aktywacja – dla tych, którzy zdecydują się na jeden z planów taryfowych Nowa Idea Optima 30-240.

Do wyboru jest pięć najnowszych modeli telefonów – każdy w cenie 1 zł netto:
– Nokia 3330
– Sony J70
– Siemens C45
– Samsung R200
– Alcatel OT 511

Z oferty mogą skorzystać abonenci Telekomunikacji Polskiej oraz osoby nie będące Klientami TP, którzy przy zakupie nowego telefonu komórkowego okażą opłaconą fakturę za usługi TP z jednego z trzech ostatnich miesięcy poprzedzających zakup. Osoby nie będące Klientami TP dodatkowo będą musiały przedstawić upoważnienie podpisane przez abonenta Telekomunikacji Polskiej, na którego wystawiona jest w.w. faktura. Numer w sieci TP widniejący na fakturze będzie tym numerem, dla którego zostanie uruchomiony 20% upust na połączenia z nowo aktywowanym numerem w sieci Idea.