Uwagi do komentujących

W związku z licznymi komentarzami, które stanowczo za dużo zawierają treści wulgarne, oraz treści zupełnie nie związane z tematem, w imieniu własnym, jak i redakcji, apeluje, że udzielanie komentarzy będzie możliwe jeszcze do końca bieżącego miesiąca. Z dniem 3 kwietnia 2002 roku, system komentowania zostanie usunięty.

W przypadku poprawienia się sytuacji do końca miesiąca, system komentowania pozostanie do dalszej dyspozycji. Niemniej jednak informujemy, że osoby które niedostosują się do informacji podczas oddawania komentarzu, która jest o następującej treści:

„Hacking.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądż usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obrażliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady netykiety i dobrego wychowania”

zwiększają szanse na usunięcie z serwisu systemu komentarzy.

Dodatkowo, zastanawiam się nad wprowadzeniem systemu komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Po przejściu odpowiednich weryfikacji (zapoznanie się z regulaminem, rejestracja użytkownika, itp. itd.), użytkownik będzie mógł udzielać się w komentarzach, natomiast osoby niezarejestrowane, ograniczone będą jedynie do przeglądania komentarzy bez możliwości udzielania się w nich. Ale wszystko wyjaśni się już w kwietniu…