Worldwide Mandriva Install Party

Zapraszamy na pierwsze w Polsce spotkanie pt. Worldwide Mandriva Install Party, na którym nie tylko dowiesz sie jak instalować darmowy i łatwy w obsłudze system operacyjny, ale też nabędziesz kilku przydatnych dla nowicjuszy umiejętnosci zwiazanych z jego konfiguracją.

Dowiesz się także dlaczego Mandriva (nie) jest stworzona właśnie dla Ciebie! Pokaz odbędzie sie na premierowym wydaniu systemu, w wersji 2007.

Spotkanie odbędzie się 21 października w XXXIII LO im. Armii Krajowej w Łodzi o godzinie 11:00. Więcej informacji na stronie z programem spotkania.

Co to jest takiego WMIP?

Jest to spotkanie na które zapraszamy wszystkich chętnych choć trochę zgłębić swoją wiedzę na temat Mandriva Linux.

Spotkanie adresowane jest do osób początkujących, dlatego żaden z tematów nie będzie wyrafinowanym technicznym bełkotem, a szczególnie mile widziane będą pytania.

Spotkanie będzie miało charakter panelu dyskusyjnego, którego tematami będą przygotowane przez nas referaty związane z prezentowanym systemem.

Rozpoczniemy instalacją Mandrivy 2007 i poprzez kilka lekkich wprowadzeń w jej świat, pokażemy dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na tą dystrybucję.

Podczas spotkania postaramy się udostepnic kilka stanowisk przy komputerach, jednak proponujemy, jesli to mozliwe, aby przyjść z własnymi komputerami (w razie problemow z transportem prosimy o kontakt – być może uda nam się jakoś pomóc).

Każdy kto zarejestruje się na naszej stronie otrzyma od Nas własną kopię Mandriva Linux 2007 (Mandriva Install Party Edition). Wstęp wolny! Prosimy się wcześniej zarejestrować na spotkanie.
http://konferencje.thecamels.org/mip2007/
http://qa.mandriva.com/twiki/bin/view/Main/InstallParty2007